. НовиниДНЗ - Каталог файлов - Відділ освіти Приазовської РДА
Відділ освіти Приазовської райдержадміністрації
Пятница, 16.11.2018, 14:48
ГлавнаяРегистрацияВход Приветствую Вас Гость | RSS

Меню сайта

Категории раздела
Новини [12]

Статистика

Онлайн всего: 1
Гостей: 1
Пользователей: 0

Форма входа

Поиск

Главная » Файлы » НовиниДНЗ

В разделе материалов: 12
Показано материалов: 1-10
Страницы: 1 2 »

Районний фестиваль-огляд матеріалів «Україна – рідний край»

На виконання Концепції національно-патріотичного виховання в Україні 27 травня 2015 року проведено фестиваль-огляд матеріалів з досвіду роботи вихователів за темою «Україна – рідний край».

Мета конкурсу: активізувати освітню роботу дошкільних навчальних закладів та дошкільних підрозділів навчально-виховних комплексів з патріотичного виховання дітей старшого дошкільного віку.

На конкурс було представлено методичні розробки та відеоматеріали 8 дошкільних закладів району: Приазовського ДНЗ № 1 «Оленка», Приазовського ДНЗ №2 «Червона шапочка», Приазовського ДНЗ № 3 «Сонечко», Ботієвського ДНЗ «Сонечко», Степанівського Першого ДНЗ «Сонечко», Дівнинського ДНЗ «Зірочка», Нововасилівського ДНЗ «Теремок», Ганно-Опанлинського НВК.

За результатами районного журі перше місце посіли Приазовський ДНЗ №1 «Оленка», Приазовський ДНЗ №2 «Червона шапочка», Приазовський ДНЗ №3 «Сонечко», Ботієвський ДНЗ «Сонечко».

На другому місці Степанівський Перший ДНЗ «Сонечко», Дівнинський ДНЗ «Зірочка».

Третє місце одержала дошкільна група Ганно-Опанлинського НВК.

Матеріали переможців зазначеного фестивалю розміщені на платформі проведення конкурсу (освітній портал «Педагогічна преса») для участі в обласному етапі конкурсу.

Бажаємо всім учасникам конкурсу подальших успіхів!

Новини | Просмотров: 220 | Загрузок: 0 | Добавил: Dmitry | Дата: 06.07.2015

16 квітня 2015 року на базі Приазовського районного Будинку дитячої та юнацької творчості  відбувся районний семінар - практикум для вихователів дошкільних навчальних закладів та навчально-виховних комплексів «Декоративно-прикладне мистецтво у творчій діяльності дітей» 
Зустрічала учасників семінару директор РБДЮТ Арабаджи Т.О., яка радо привітала гостей у творчій майстерні. Методист БТ Гніда Л.М. ознайомила присутніх з історією створення позашкільного закладу, його сьогоденням, досягненнями та перемогами. Вихователі оглянули кабінети для занять гуртків декоративно-прикладного мистецтва. Із захопленням розглядали роботи вихованців і педагогів БДЮТ 
Творчість є постійним супутником дитячого розвитку. Стимулювати різноманітні творчі прояви дитини в дошкільному віці, вчити її самостійно творити досить складно. 
Творчість відкриває в дитячій душі ті потаємні куточки, в яких дрімають джерела добрих почуттів. Лише творчий вихователь здатний виховати творчу особистість. Саме тому вихователі дошкільних закладів району  зібралися  в Будинку дитячої та юнацької творчості на майстер-класи .  Керівник гуртка Дорощенко Ольга Андріївна навчила вихователів основам плетіння в техніці макраме, а Тетяна Володимирівна  Логвінова поділилася секретами виготовлення з тканини квітки-символу - маку. Кожен учасник семінару-практикуму поїхав додому з власноруч зробленими сувенірами: оригінальною совушкою та яскравим маком.
Проведення майстер-класів у творчій вітальні БДЮТ для освітян району стало традиційним.  Педагоги позашкільного закладу із задоволенням діляться своїм багатим досвідом. Набуті навички допоможуть вихователям не тільки творчо розвивати дітей, а й  зробити свій дитячий садочок затишним, оригінальним, несхожим на інші.
 
Головний спеціаліст відділу освіти О.Галілєєва
Новини | Просмотров: 136 | Загрузок: 0 | Добавил: Dmitry | Дата: 20.04.2015

Наприкінці жовтня 2014 року дошкільний підрозділ Богданівського навчально-виховного комплексу відзначив 10 - річний ювілей. Вихованці старшої групи підготували святковий концерт (вихователі Попазова А.В., Янкова С.А.)

Новини | Просмотров: 137 | Загрузок: 0 | Добавил: Dmitry | Дата: 10.12.2014

Семінар вихователів дошкільних закладів району

«Майстерня педагогічного досвіду»

 

19 листопада 2014 року на базі Приазовського ДНЗ №1 «Оленка» відбувся семінар вихователів дошкільних закладів району «Майстерня педагогічного досвіду».

Мета семінару - ознайомлення з різноманітними методами і формами роботи вихователів Приазовського ДНЗ №1 «Оленка».

Семінар розпочався з переглядом заняття з математики в групі середнього дошкільного віку «Закріплення числа і цифри 3» (вихователь Зайцева Т.О.)

Заняття з грамоти «Закріплення вивчених звуків і літер» показала вихователь Десятник Н.Д. з вихованцями старшої групи.

Закінчився семінар переглядом музичного заняття «Зимовий подих», яке підготувала музичний керівник дошкільного закладу Шушкевич О.А. 

Новини | Просмотров: 95 | Загрузок: 0 | Добавил: Dmitry | Дата: 19.11.2014

Семінар вихователів дошкільних закладів району

«Стрес у кризовій ситуації:

симптоми та допомога дорослим і дітям»

 

13 листопада 2014 року на базі Приазовського ДНЗ №3 «Сонечко» відбувся семінар вихователів дошкільних закладів району за участю кандидата психологічних наук, доцента кафедри дошкільної освіти ЗОІППО Байєр Ольги Миколаївни.

На семінарі були розглянуті питання:

  1. Організація роботи в ДНЗ у 2014-2015 н.р.

 

2. Стрес у кризовій ситуації:симптоми та допомога дорослим і дітям:

  • симптоми дитячого стресу;

  • особливості стресу у дітей.

 

  1. Гіперактивність та СДУ (синдром дефіциту уваги) у дітей, психологічна допомога:

  • проблема гіперактивності та СДУ у дітей: поняття, причини, міфи;

  • анотація психолого-педагогічної літератури;

  • діагностика.

Новини | Просмотров: 130 | Загрузок: 0 | Добавил: Dmitry | Дата: 19.11.2014

Районний огляд - конкурс на кращий  ігровий майданчик 

в дошкільних навчальних закладах та навчально-виховних комплексах

 

Відповідно до річного плану роботи відділу освіти Приазовської РДА на 2014 рік, наказу відділу освіти № 49 від 14.02.2014 «Про проведення районного огляду - конкурсу на кращий  ігровий майданчик в дошкільних навчальних закладах та навчально-виховних комплексах» , з метою підвищення та удосконалення умов для ігрової діяльності, здійснення екологічного та трудового виховання дітей дошкільного віку в дошкільних навчальних закладах та дошкільних відділеннях навчально-виховних комплексів району з 01 червня по 20  серпня  2014 року відбувся районний огляд-конкурс на кращий ігровий майданчик.

Відповідно до вимог проведення конкурсу обрано 7 найкращих дошкільних закладів.

1 місце

Ботієвський ДНЗ «Сонечко»

Приазовський ДНЗ №3 «Сонечко»

2 місце

Розівський ДНЗ «Веселка»

Богданівський НВК І-ІІІ ст.

3 місце

Приазовський ДНЗ №1 «Оленка»

Дунаївський ДНЗ «Золотий ключик»

Надеждинський НВК І-ІІІ ст.

 

Журі конкурсу відзначило творчість педагогічних працівників Гірсівського ДНЗ «Сонечко», Дівнинського ДНЗ «Зірочка», Миколаївського ДНЗ «Веселка», Нововасилівського ДНЗ «Теремок», Степанівського ДНЗ «Сонечко».   

Новини | Просмотров: 342 | Загрузок: 0 | Добавил: Dmitry | Дата: 16.10.2014

Хвала и почет людям, творящим добро!


В Николаевском  детском саду  "Веселка" оборудована новая игровая площадка: качели, горка, теневые зонты, скамейки, «домик сказок», сооружения для спортивних занятий, а вокруг сказочная ограда. Средства  для создания полщадки выделил руководитель местного фермерського хазяйства Топузлиев Иван Михайлович. Фермер не только выделил средства на создание площадки, но и брал непосредственное участие в создании 
сказочного городка. 
Работники детского сада, дети и их родители благодарны спонсору за неравнодушие к маленьким жителям села.

Администрация Николаевского ДУУ «Веселка» 

Новини | Просмотров: 173 | Загрузок: 0 | Добавил: Dmitry | Дата: 16.10.2014

Свято української пісні

В Ботієвському дошкільному навчальному закладі «Сонечко» відбулось «Свято української пісні». Учасники вечорниць – діти, вихователі, батьки, працівники будинку культури, гості - були одягнені в українські костюми.

Зал оформлений у вигляді селянської хати, лави півколом, застелені українськими килимами, на столі скатертина в українському стилі, збоку – піч, рогачі, лопата. Стіни прикрашено вишитими рушниками.

В гостях була пісня, музика, веселий танець.

Всі присутні відчули ніжність, ліричність української пісні, її глибоку народність і велику красу. Діти співали ліричні, веселі, жартівливі і сумні пісні, які викликали у гостей в душі найскладніші, найглибші почуття і прагнення всього, що є кращого в людині, що підносить її до вершини людської гідності, до людяності, до творчості.

В кінці свята господиня пригощала всіх дітей і гостей варениками.

Новини | Просмотров: 267 | Загрузок: 0 | Добавил: Dmitry | Дата: 30.04.2014

Семінар вихователів дошкільних закладів району «Про природу треба дбати та її оберігати».


 

16 квітня 2014 року на базі Приазовського ДНЗ №2 «Червона шапочка» відбувся семінар вихователів дошкільних закладів району на тему «Про природу треба дбати та її оберігати».

Оточуюча природа приваблює дитину, впливає на її емоційну сферу, спонукає до роздумів, пошуків відповідей на численні запитання. І дуже важливо, щоб у цей період поруч з дитиною знаходився педагог, який навчить малюка розуміти мову довкілля, відчувати себе його часточкою, ставитися до природного оточення з любов'ю і бережливістю.

Неоціненна роль вихователя у формуванні перших естетичних почуттів, реалістичних уявлень про природне довкілля, перших природоохоронних вчинків і навичок. Тому мета семінару - ознайомлення з різноманітними методами і формами роботи, які допомагають педагогам виховувати у дитини гуманне ставлення до природи.

Семінар розпочався з перегляду заняття з розвитку мовлення в групі середнього дошкільного віку (5 рік життя) Вихователь ДНЗ № 2 «Червона шапочка»» Гречко Л.М. провела  заняття «Що я знаю про тварин».

«Природознавче заняття з пріоритетом мовленнєвих та креативних завдань» показали вихователь Гєнчева А.М. та вихованці групи старшого дошкільного віку.

Закінчився семінар вікториною для вихователів на тему «Природа лікує, чарує, виховує», яку підготувала вихователь-методист Приазовського ДНЗ №1 «Оленка» Бородай Н.І.

Новини | Просмотров: 312 | Загрузок: 0 | Добавил: Dmitry | Дата: 17.04.2014

Фестиваль дитячого театрального мистецтва

 

У дошкільному віці великий вплив на формування особистості дитини має художньо-мовленнєва, театралізована діяльність, яка є провідним засобом естетичного і національного виховання дітей.

Виховні можливості театралізованої діяльності широкі. Беручи участь у ній, діти знайомляться з навколишнім світом у всьому його різноманітті через образи, фарби, звуки. Вона є джерелом розвитку почуттів, глибоких переживань і відкриттів дитини, залучає її до духовних цінностей.

З метою активізації творчого потенціалу дітей, виявлення і розвитку талановитих дітей дошкільного віку 27 березня 2014 року відбувся районний фестиваль дитячого театрального мистецтва за участю вихованців дошкільних навчальних закладів та навчально-виховних комплексів.

На конкурс було представлено відеоматеріали 7 дошкільних закладів району: Приазовського ДНЗ № 1 «Оленка», Приазовського ДНЗ № 3 «Сонечко», Олександрівського ДНЗ «Дельфінчик», Дунаївського ДНЗ «Золотий ключик», Ботієвського ДНЗ «Сонечко», Ганнівського НВК, Чкаловського НВК.

За результатами районного журі перше місце посіли дошкільна група Чкаловського НВК (директор Єремєєва Л.В.) та Приазовський ДНЗ №3 «Сонечко» (завідувач Гапонова О.І.). на другому місці Приазовський ДНЗ №1 «Оленка» (завідувач Пономарьова Л.В.) та Дунаївський ДНЗ «Золотий ключик» (завідувач Сташків В.В.). Третє місце одержали дошкільники Ганнівського НВК (директор Демченко Ф.І.) і Ботієвський ДНЗ «Сонечко» (завідувач Златова М.М.).

Бажаємо всім учасникам конкурсу подальших успіхів!

 
Новини | Просмотров: 141 | Загрузок: 0 | Добавил: Dmitry | Дата: 01.04.2014

1-10 11-12
Copyright MyCorp © 2018 Создать бесплатный сайт с uCoz