. 24 квітня – початок зовнішнього незалежного оцінювання 2015 - ЗНО - Меню - Каталог файлов - Відділ освіти Приазовської РДА
Відділ освіти Приазовської райдержадміністрації
Вторник, 23.10.2018, 23:32
ГлавнаяРегистрацияВход Приветствую Вас Гость | RSS

Меню сайта

Категории раздела
ЗНО [18]
Відбулися заходи [10]
Накази відділу освіти [14]
Шануємо героїв [13]
Бібліотека [1]
Інформатика [22]
Олімпіади [1]
Публічна інформація [1]

Статистика

Онлайн всего: 1
Гостей: 1
Пользователей: 0

Форма входа

Поиск

Главная » Файлы » Меню » ЗНО

24 квітня – початок зовнішнього незалежного оцінювання 2015
03.04.2015, 06:22

24 квітня – початок зовнішнього незалежного оцінювання 2015

 

Нагадаємо всім зацікавленим, що зовнішнє незалежне оцінювання у 2015 році буде проведено з 12 навчальних предметів.

100% випускників(191 чол.) загальноосвітніх навчальних закладів Приазовського району успішно зареєструвались для проходження ЗНО, обравши 2-3 або максимум 4 предмети.

Як і в минулі роки, ЗНО з української мови і літератури є обов’язковим для вступу в будь-який вищий навчальний заклад України.

Особливість ЗНО- 2015 - це те, що усі цьогорічні 11-класники (незалежно від того, планують вони вступати до вищих навчальних закладів чи ні)складатимуть Державну підсумкову атестацію з української мови у формі зовнішнього незалежного оцінювання базового рівня. Відбудеться це 24 квітня . У травні учасники отримають два результати: оцінку з української мови за 12-бальною шкалою( буде виставлена в атестат) та «пороговий бал», який визначатиме «склав» абітурієнт чи не «не склав» тестування.

Тільки тоді: ті випускники, які подолають поріг, тобто успішно «склали» тест, зможуть продовжити тестування з інших предметів у червні-липні - місяці, а ті випускники, хто «не склав», у 2015 році не зможуть вступити до ВНЗ.

Друга особливість цього року – Сертифікат ЗНО дійсний лише у 2015 році.

Третя особливість - вперше вводяться тести двох рівнів складності: з української мови і літератури та математики. Дворівневі тести складатимуться з двох частин: базового та поглибленого рівнів.

Результати тесту базового рівня унеможливлюють вступ туди, де потрібен результат тесту поглибленого рівня. В свою чергу, результат роботи поглибленого рівня буде мати дві окремі рейтингові оцінки: за поглиблений тест та базовий. Тобто, учасник, який виконував роботу поглибленого рівня, може використовувати під час вступу результати як поглибленого, так і базового рівнів складності.

Випускники нашого району складатимуть Державну підсумкову атестацію у формі ЗНО 24 квітня на базі Пункту тестування, який розташовано у Приазовській рсш №1 «Азимут». Для роботи на Пункті тестування залучається 40 педагогічних працівників району. Наразі триває їх навчання та Сертифікація.

В день проведення ЗНО на Пункті тестування також можуть перебувати уповноважена особа Українського центру оцінювання якості освіти та зареєстровані громадські спостерігачі.

Підвіз до Пункту тестування випускників шкіл району буде забезпечуватись всіма зацікавленими: відділом освіти, сільськими та селищними радами, керівниками шкіл спільно з батьківською громадськістю.

 

Бажаю всім отримати тільки позитивний результат у випробуваннях та досягти бажаної мети.

                                                                             Методист РМК, Л.О.Новікова    

Категория: ЗНО | Добавил: Dmitry
Просмотров: 134 | Загрузок: 0 | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
Copyright MyCorp © 2018 Создать бесплатный сайт с uCoz